درباره ما

شرکت امید ایرانیان بزرگترین تولید کننده تخصصی خامه قنادی در جنوب کشور

این شرکت در سال 1397 در استان فارس در شهر شیراز تاسیس شده است و در حال حاضر یکی از بزرگترین تولید کنندگان این محصول در کشور و همین طور در زمینه صادرات به کشورهای همسایه می باشد.
این کارخانه در زمینی به مساحت تقریبی 1 هکتار، با همت و تلاش مدیران ایرانی و بر گرفته از تکنولوژی روز دنیا احداث و به بهره برداری رسیده است.
این مجموعه با دو برند اصلی پاکداران و سپید که متشکل از انواع خامه های قنادی و مینارین های گیاهی و مخلوط، محصولات خود را به بازار عرضه می دارد. خامه قنادی عمدتا از موادی همچون: خامه طبیعی، شکر، شیر خشک، مارگارین، استابلایزر و طعم دهنده های طبیعی تشکیل شده است.
تجارت 20 ساله در بازار، تکنولوژی برتر تولید این محصول و همچنین ماشین آلات روز وارد شده از کشورهای صاحب سبک و صنعت لبنیات اروپایی محصولات این کارخانه را نسبت به سایر رقبا، متمایز کرده است.
کلیه اطلاعات فنی و ارزش غذایی این محصول، بر روی بسته های اولیه وثانویه به صورت کاملا واضح تشریح و برای هر کاربری کاملا قابل آنالیز بوده و با رعایت موازین استانداردهای ملی کشورمان و با کنترل های واحدهای بازرسی تولید نهایی وارد بازار می شود.
سفت یا شل بودن خامه و مینارین های قنادی به عوامل زیادی همچون: چربی، ماده خشک وامولسیفایر قابل استفاده و همچنین زمان و نحوه به کارگیری از دستگاه های تولید این محصول بستگی دارد.
در صنعت خامه قنادی میزان چربی و همین طور نوع چربی در بالا بردن سطح کیفی طعم، تاثیر بسیاری دارد و همچنین خامه های اسپری موجود در بازار با چربی بسیار پائین و همین طور عدم قابلیت فرم پذیری و شکل گیری و قیمت بسیار بالا، طرفداران چندانی در بازار ایران ندارد.
امروزه محصولات خامه مانندی که در بعضی از قنادی ها استفاده می شود قابلیت و طعم خامه را نداشته و صرفا به عنوان کرم های شکل دهنده با طعم های متفاوت و کاملا به صورت سلیقه ای به مصرف رسیده و قالبا در خود کارگاه های قنادی تولید شده و کنترل کمتری از سوی دستگاه های نظارتی بر این محصولات می شود.
خامه قنادی پس از تولید و گرفتن شوک سرما در تونل های انجماد، در سردخانه های زیر صفر درجه نگهداری شده و به بازار مصرف عرضه می گردد و پس از توزیع در قنادی ها عمل آوری ثانویه انجام و تولید شیرینی وکیک های تر صورت گرفته ومحصول قابل فروش به یخچال های بالای صفر درجه منتقل می شود.